ספרים מומלצים

 

הספרים שתיאורם יובא להלן, מהווה המלצה בלבד, על פי ראות עיני. מזה כמספר שנים מלווה אני בשמחה רבה, את עובדת הופעתם של ספרים כה רבים בעברית שלאחרונה יוצאים לאור.

אני הייתי זאת אשר נדדתי על פני יבשות כמו באירופה וארה"ב בחיפושי אחר ספרים מיוחדים. מי כמוני יודע להעריך עד כמה ספר הינו דבר חשוב. תמיד חשתי שעם הספרים אין אני נמצאת לבד. הם היו כמו חברי הסמויים, אשר ליוו אותי בכל אשר הלכתי. לכן ברצוני להמליץ על חלק מהם מתוך נקודת ראות אישית.

אשמח אם גם אתם תוסיפו לרשימה זו, ספרים שקראתם וברצונכם להמליץ עליהם. הספרים ניתנים כמובן להשגה, חלקם במסגרת האגודה למודעות, ואם תיצרו עימי קשר אוכל להדריך אתכם היכן וכיצד להשיגם.

 

חלק מהספרים הינם נדירים, או בלעדיים וקשים להשגה בחנויות רגילות. במהלך הזמן יחולק מדור זה גם למחלקות, לפי נושאים. המחירים הינם המחיר הקטלוגי מלא, והספרים ניתנים לרכישה בהנחה.

 

 

 

 

 

התקדשות – מאת אליזבט הייך

ספר חובה לכל העושה את דרכו בעולם הרוחני. סיפור חיים מרגש, של אישה החיה כיום בשוויץ, ואשר לא מכבר חגגה את יום הולדתה המאה.

הסיפור לוקח אותנו לאחור, לגלגוליה הקודמים כמתקדשת לכהונה במצרים. הוא מתאר בפרוטרוט את חכמת מצרים העתיקה ואת טכסי ההתקדשות במקדשים ובפירמידות. הוא מביא אותנו לשיא החוויה בקטע בה היא מסיימת את חייה במצרים באורח טראגי, ואז היא נקברת באבן, כשהמילים "כאן את תשהי 3000 שנה" מהדהדות בהכרתה,  עד אשר היא מתעוררת לחיים חדשים באירופה של טרום מלחמת העולם הראשונה.

מכאן והילך אנו חווים סיפור חיים מרגש, של אישה מערבית אשר מנסה למצוא עצמה בתקופה אליה היא לא שייכת, כאשר הדי העבר מושכים אותה לאחור. וכך אנו מדלגים אחורה וקדימה בזמן, וחווים מפגשים כאן עם אנשים מאז, ותוך כדי כך נגולה בפנינו חכמת מצרים העתיקה במלוא הדרה.

ספר זה הבאתי מחו"ל עוד בשנת 1982 וידי היתה בדבר, לשכנע את האנשים המתאימים להוציאו לאור. הוא יצא לאור בהוצאת לאור. הוא מכיל 390 עמ' ומחירו הקטלוגי 60 ש'.

נהדר, מלהיב ומרגש, אל תחמיצו!

 

 

שיחות עם העולם הבא – מאת ג'יימס ואן פרוג

סיפורו האישי של ג'יימס ואן פרוג אשר ניחן בכישורן מיוחד, המאפשר לו לתקשר עם רוחות אנשים אשר הלכו לעולמם. הספר מתחיל בתיאור חיי המחבר והתפתחותו כמדיום. את סיפורו האישי הוא שוזר במידע רב על היכולת והתכונות של המדיום, על סוגי תיקשורת עם העולם שמעבר, המשמעות של מדריכים ועוזרים רוחניים ועוד. אחר כך עובר הספר לתאר סיפורי מקרים מדהימים של קשר בין אנשים שנפטרו לקרוביהם באמצעותו, תוך מתן הסבר בהיר וממצה על המתרחש מבחינתו. בפרקים האחרונים של הספר מובאים תרגילי התפתחות רוחנית ומדיטציה.

הספר יצא לאור בהוצאת מטר, ומחירו 56 ש'.

מעניין, מרתק ומשדר אמינות!

 

 

האמת על האלוהים – הספר של תנועת ראל

סיפור פנטסטי בדבר מוצא האנושות מחוצנים אשר יצרו אותנו בהנדסה גנטית. סיפורו האישי של העיתונאי וורנון, אשר נפגש עם תרבות חוצנית בלוע הר געש כבוי באיזור קלרמון-פראן שבדרום צרפת.

מתוך רכב חלל יצא יצור אשר סיפר שהוא שייך לגזע האלוהים (אלוה ברבים), אשר בראו את בצלמם את כל צורות החיים עלי אדמות כולל האדם.

הספר גם מתאר את מסעו של וורנון, אשר שמו שונה ל- ראל,  אל כוכבם של אותה תרבות חוצנית רחוקה, בשנת 1975. הוא מתאר בפרוטרוט את מערכת החיים שלהם והישגיהם הטכניים והתרבותיים.

הוא מביא גם כמובאות פסוקי תנ"ך רבים אשר למקראם אינך יכול להישאר אדיש. הדובדבן שבקצפת הינו, שאנו בני העם היהודי הינם צאצאיהם הישירים, בשל בני האלוהים אשר באו אל בנות האדם, ובקרבת ירושלים יהיה עלינו לבנות לכבודם שגרירות על מנת לקדם את פניהם.

אצלי הספר עורר תהיות ושאלות רבות כמו: מושג הזמן אצלם לעומת אצלנו, האם יש להם אלוהים מעליהם, האמנם הם הבוראים הבלעדיים של יצורים על כדור הארץ ועוד. בכל זאת הספר כתוב בצורה רהוטה, משכנעת ומרתקת, והוא בהחלט מצליח לחזק את הטענה של האלוהים בתנ"ך כחוצנים, יהיה אשר יהיה מוצאם.

יצא לאור בהוצאה עצמית, מחירו 48 ש'

מעניין, מעורר שאלות, ואינו מותיר אותך אדיש!

 

אלוהים קטנים – מאת רוני שיר

ניסיון יפה לפרוס את היריעה על כל תחומי המיסטיקה והריפוי בישראל, לאסוף 13 אנשים בעלי עיסוק כל אחד בתחומו, ולהביא את הסיפור האישי של כל אחד מהם. לפני כל דמות כתובים מספר דפים, אשר מתארים את תחום העיסוק של אותה דמות. דרך מרתקת ללמוד על נושאים מיסטיים שונים מתוך נקודת מבט אישית.

מעין ספר המשך, או היישום המעשי של ספרו הראשון של המחבר, "מאגיה ומיסטיקה ביהדות". הספר מנסה לעמוד על סוד כוחם של בעלי היכולות הללו, האם הם על-טבעיות, וכיצד הם עצמם רואים את החיבור בין עיסוקיהם לבין אמונתם.

אנו, האגודה לפיתוח מודעות, מופיעים שם בפרק על מטוטלת וקריסטלים, אשר מתפרסם במלואו, כאן באינטרנט. יצא בהוצאת כתר, המחיר ההתחלתי 67 ש', נמכר כיום ב-50 ש'.

כל סיפור יותר מרתק ממשנהו!

 

ספר התודעות המשולבות – מאת ד"ר יוסי באומהקר

ספר זה הוא במפורש מדריך מעשי להארה ומצבי תודעה אחרים אצל האדם המערבי. הספר מנסה בראש וראשונה, להביא מחקרים ולהסביר את כל התופעות של טראנס, יציאה מן הגוף, טלפאתיה ע"י הסברים מדעיים מצד אחד, והסברים מעולם המיסטיקה. אין מילים לתאר, את השירות שספר זה מהווה עבור אנשי העולם המערבי כפי שהמחבר מעיד על עצמו, כאשר חיפש יום אחד חומר על חלומות:

"למדתי שניתן לשלוט על החלומות ולתופעה מאפיינים פיזיולוגיים והיא נתמכת על ידי ניסויים מדעיים. נפעמתי לראות את הקשר שבין חלומות מכוונים לבין תופעות נוספות כמו מסע אסטרלי, חוויות סף המוות, ולפתיה והארה. מסקנתי הייתה שאין אדם צריך לבלות שנים במנזרים במזרח כדי לחוות הארה, או להקדיש חייו לכת מסוימת. ניתן לזכות בהארה וכו', על ידי שימוש במספר תרגילים שאינם קשים כלל וכלל, תרגילים אשר שימשו אותי בחוויותי החדשות.

חלק גדול מן הספר, מוקדש למצב החלימה המודעת, מצב בו אנו יודעים שאנו חולמים ואף יכולים לכוות את חלומותינו. מצב זה הינו בעצם פתח אנרגטי רב עוצמה להגשמת כל המשאלות האנרגטיות והרוחניות שלנו.

הספר בהחלט משדר אמינות, והוא יוצא דופן בכך שהמחבר, איש מדע במקורו, נתן לעצמו לזרום עם החוויות, להתנסות, לתרגל, ואף לדאוג לנו לאסוף תרגילים מכובד ביותר.

יצא בהוצאת אור-עם, המחיר 62 ש'.

ספר חובה שאין לוותר עליו!

 

חוברות לסודות הניחוש בקלפי הטארוט – מאת גילה בויום

רבים למדו ואף לומדים את סודות החיזוי בקלפי הטארוט, מתוך החוברות היעילות כל כך, של גילה בויום, אשר עד כה אין להם תחליף. החוברות מתארות בצורה תמציתית, ממוקדת ומדוייקת מאוד את המשמעות של כל קלף. הן בהחלט מהוות חידוש לכך, שהן נותנות גם את המשמעות של צירופי הקלפים, וכן מציגות דרכי פריסה רבים, בליווי דוגמאות רבות ותרגילים. הן בהחלט מהוות קורס ממצה ומקיף, לכל הרוצים להתמחות בנושא.

החוברת הראשונה, אשר יצאה לאור מחדש בפורמט מורחב בסוף שנת 99, מוקדשת ל-22 קלפי הסדרה המרכזית. היא מכילה גם תיאורים סימבוליים פנטסטיים, על השייכות של כל קלף למזל אסטרולוגי מסוים ולאות בשפה העברית. מחיר החוברת 35 ש'.

החוברת השניה עוסקת בתיאור 56 קלפי הסדרות המשניות. מחירה 25 ש'. החוברת השלישית מיועדת למתקדמים והיא מביאה תרגול נוסף, פריסות נוספות ועוד. מחירה 25 ש'.

החוברות לא ניתנות להשגה בחנויות. התקשרו לפרטים.

ברור, ממוקד ועם דגש רב על הצד הפרקטי!

 

 

 

אנא היו בקשר עם מדור זה אשר יעודכן מעת לעת!

 

שילחו לנו לאימייל המלצות על ספרים מעניינים שקראתם!

ונשמח לפרסם זאת, לשרות הציבור!

 

 

בברכה

 

גילה בויום - האגודה לפיתוח המודעות -   

http://www.oryeda.com/

 

בואו לבקר אותנו במרכז המבקרים החדש:

 

http:/www.oryeda.com/visit

 

טלפונים: 8642104-04 טל./פקס ו 8677501 - 04,  פלא-פון- 625759-050

אתר אינטרנט: http://www.oryeda.com/

      -English web Pagehttp://www.oryeda.com/eng.htm

פורום מיסטיקה ב-IOL   וואלה:   http://come.to/mystic-forum

דואר אלקטרוני:  gila@oryeda.com

 

בעולם וירטואלי אין כמו ויזואלי:

פעילויות בחיפה:   http://www.oryeda.com/dafhaifa.htm

  פעילויות בתל-אביב: http://www.oryeda.com/daftel.htm