נתיבות גורל ודרכי בחירה

 

תוכנית להכשרת יועצים ומאמנים מיסטיים-  מטעם גילה בויום

וקורסים למיסטיקה למתחילים, מתמחים ומתקדמים

בחיפה ובאזור המרכז

 

 

 

כאשר אנשים היום זקוקים למענה אמיתי בחיים, כאשר הם אובדי עצות, כאשר הדרך שלהם נראית ללא מוצא, אין הם פונים אלא למיסטיקן.

המיסטיקה היא לא רק ניחושים וחיזוי עתידות, אלא היא גם הדרכה ממקום גבוה כדי שנלמד את השיעורים הבאים שלנו בחיים, ונדע כיצד להתמודד עם המחר אבל גם עם האתמול.

 

גילה בויום היא מהמקצועיות  כיום בנושא זה. היא שיכללה ויעילה את עצמה בקשת רחבה של נושאים, החל מהמובנה והמדויק ביותר שזה אסטרולוגיה ונומרולוגיה המשך בקלפי הטארוט אותם חקרה לעומק, וכלה במטוטלת ותיקשור שמבחינתה הינו מצב תודעה ייחודי שבו ניתן להרגיש את האחר וממדים נוספים.

 

www.oryada.com/kartis.htm

 

 

 

למי הלימוד מיועד

 

·        אם אתם לפני פנסיה ולא יודעים לאן לפנות וללכת, ומרגישים מספיק צעירים ברוח ובמחשבה כדי ללמוד כיוון חדש.

·        אם אתם מחפשים הסבה מקצועית, אחרי אולי הרבה שנים של עבודה בהוראה, או בנק, או חברת חשמל, או כל מקום עבודה מסודר אחר.

·        אם אתם בשנת שבתון, מנסים להעשיר את עצמכם ואולי גם לעשות הסבה מקצועית.

·        אם אתם מחפשים להבין את החיים, מאמינים שיש גורל, ודבר אינו מקרי ולכל אחד דרכו בחיים, ורוצים להבין את המפתח לכל.

·        אם אתם אוהבים לעזור לאנשים ומשמשים אוזן קשבת לחברים שלכם ולסובבים אתכם.

·        אם תמיד חלמתם ללמוד לימודים על נפש האדם, אבל לא במסגרת פורמלית אקדמאית ומוכנים להשקיע בלימוד שהוא מאוד חוויתי ומרתק.

·        אם אתם עם הרגליים הקרקע ובכל זאת מוכנים להיות עם הראש בעננים. ריאליסטיים, אבל מוכנים להתנסות במעבר, שהוא בעצם הרחבת מודעות.

·        אם פתאום, ואפילו מבלי להבין למה, אתם חשים שאתם נמשכים לרוחני למיסטי, וחשים סקרנות בלתי רגילה.

·        אם פתאום התפתחה בכם אינטואיציה: אתם רואים את הנולד, חולמים חלומות, חשים אנשים אחרים, מזדהים עם הסובבים אתכם, קורים לכם צירופי מקרים בלתי מוסברים ועוד.

 

אם כל הרשום לעיל נכון, בכולו, בחלקו או רק בסעיף אחד ממנו, ואם גם "סתם בא לכם" להעשיר את עצמכם, הרי שמקומכם עמנו, ולראשונה בארץ, לימוד מקצועי של מבחר משיטות החיזוי, כל אחת לחוד וגם יחד.

 

 

 

 

 

קורס נומרולוגיה קרמתית

 

 

קורס נומרולוגיה קרמתית מאת גילה בויום:

 

קסם המספרים ומנגינת החיים!

 

כיצד שמך ותאריך לידתך קובעים  את תקופות ומהלך חייך!

קורס בן 20 מפגשים שיועבר ע"י גילה בויום, שפיתחה מודל חדשני ומפתיע, של קשר בין אותיות השם ותאריך הלידה, לתקופות חיים גורליות ועתידיות. משמעות האותיות, המספרים ואותיות השם על פי קלפי הטארוט, והאסטרולוגיה. מספרים חד ספרתיים ומשמעות המספרים מ - 10 עד 100, שנת הלידה כקרמה ומספר הגורל כיעוד. מחזורי יום, חודש ושנה ושילובם. המחיר 2500 ש"ח אפשר בתשלומים.

 

 

בנימה אישית:

מודל גאוני שנוסה כבר משך 20 שנים על אלפי מפות. לומדים בצורה מאוד מסכמת את כל עקרונות הנומרולוגיה הרגילה כמו מהות המספרים, מספר גורל, מספר שם מלא, ריבועי פיתגורס וכו'. אחר כך עוברים לתורת האותיות, עם המשמעות של כל אות ואות בשם, ואז לומדים לחשב כיצד כל אות פועלת בתאריך הלידה, וזה יוצא מדהים! קורס מאוד מושקע! קראו את הדוגמא בלינק!

  

הדגמת ראשונית של השיטה בלינק:

http://www.oryada.com/nomero-sheli.htmמערך השיעורים

 

נושא ראשון- הצבת המודל. מה ההבדל בין תאריך הלידה לשם. סקירת המספרים הנגזרים מתאריך הלידה: יום, חודש, שנה, מס' זוגיות, גיל גורל ומספר הגורל ומשמעותם. המספרים הנגזרים מהשם: שם פרטי, מלא, מספר תנועה, מספר עיצור. מה קובע, שם נעורים או נישואין, החלפת שם, כיצד משלבים וכו'.

נושא שני- 9 המספרים מ-1 עד 9 כ-9 תחומי חיים אותם עלינו לאזן. ריבוע פיתגורס כטבלה של 3 על 3 המייצגת את המספרים שבתאריך הלידה: מספרים חסרים, עודפים, יוצרי רצף ומבודדים. משמעות 8 הרצפים השונים, ומה זה אומר מבחינת ההתמודדות בחיים במישורים השונים.

נושא שלישי- משמעות ריבועי הפיתגורס. המשפחות שלהם, והמשמעות של קבוצות מספרים.

נושא רביעי- מרכיבי השם השונים: מה זה מספר תנועה, מספר עיצור, מספר שם פרטי, מספר שם מלא, והאם יש התאמה ביניהם, ומה זה אומר מבחינה מעשית, רוחנית, רגשית ומנטלית.

נושא חמישי- כיצד משווים את השם ומרכיביו לתאריך הלידה, ומה זה אומר מבחינת ריבוע פיתגורס. מה זה אומר כאשר מספרים מסוימים משלימים חסרים, מחזקים עודפים וכו'. יצירת רשימה על פי כללים מאוד ברורים של איזה מספר הכי חזק ואיזה הכי חלש אצל האדם. כאשר החזק מביא את מירב המזל והחלש את ההתמודדות והאתגר. זאת בהתחשב במרכיבי תאריך הלידה והשם אשר מחזקים ומחלישים. למשל: יום הלידה מחזק, החודש מחליש וכו'.

נושא שישי- מספרי עוצמה, מספרים חלשים ומספרים אתגריים. השקלול הסופי של עוצמת המספרים לפי פיתגורס ומרכיבי השם והתאריך

נושא שביעי-  מודל גראפי מיוחד ומודל קבלי על פי עץ החיים להבנת המספרים החד ספרתיים, ובהקשר לדרך שבה כל מספר צריך לעבור מבחינת מספר הגורל, שהינו מספר המטרה בחיים. כיצד להתאים על פי זה בין כל 2 מספרים חד ספרתיים מ-1 ועד 9.

נושא שמיני- המשך מודל המספרים החד ספרתיים. מבוא לתורות האותיות, מבחינת מיקום האות בשם, הצגת האותיות מ-א' ועד ט'. כיצד גוזרים מתאריך הלידה והשם את המישור הפיזי- שמראה על עיסוק. המישור הרגשי. המישור המנטלי והמישור הרוחני ומה משמעותם. כיצד משווים בין האותיות שמופיעות בשם לבין מרכיבי תאריך הלידה והשם. למשל השם 5 ויש בו ה' או מספר הגורל הוא 5

נושא תשיעי- החד ספרתיים כיום לידה, חודש לידה, וכאותיות א' ועד ט' בשם.

נושא עשירי- הצגת המספרים הדו ספרתיים ומה זה אומר לעומת החד ספרתיים. המספרים מ-10 ועד 22 וכיצד הופכים אותם לאות המייצגת אותם. למשל מה זה אומר יום לידה 16, או שנת לידה המסתכמת ב-17. איזה אות זה מייצג, ומה זה אומר מבחינת יום הלידה, מספר הזוגיות, שנת הלידה וכאות ראשונה, שניה, שלישית רביעית וכן הלאה בשם.

נושא אחד עשרה- המשך מודל האותיות והמספרים הדו ספרתיים בהשלכה לעיסוק מקצועי לפי יום, בזוגיות לפי יום + חודש, בקארמה לפי שנת הלידה ועוד. מה זה אומר כאשר זה מופיע כאות ראשונה, שניה שלישית וכו' בשם הפרטי של האדם.

נושא שנים עשר- המשך מודל האותיות והמפרים הדו-ספרתיים עד האות ת'. כיצד מחשבים את מחזור השם וכמה שנים פועלת כל אות. כיצד מחשבים את המחזורים השונים בהם השם פועל עד לגיל הגורל וכיצד מציבים את המפה הנומרולוגית הקרמתית. משמעות השנים האישיות, כיצד מחשבים ומה זה מבחינת אירועי חיים.

נושא 13- סיום מודל האותיות והגדרת מהי שנה אישית.

נושא 14- הצבת המפה הנומרולוגית, ותורת המחזורים.

נושא 15- משמעות המספרים הדו ספרתיים מ-23 ועד 39.

נושא 16- המשך הדו ספרתיים ממספר 40 ועד 59.

נושא 17  -  מסע על פני 9 המספרים, הופעת כל מספר לראשונה וכיצד הוא מתפתח – תורת האוקטבות.

נושא 18-  כיצד גוזרים מידע מהמפה הנומרולוגית: התחנות בחיים, איזה מחזורים ואיזה אותיות ואיזה מספרים פועלים בכל גיל וגיל, ומה משמעות כל תחנה ותחנה. עם מה צריך להתמודד וכיצד. החיים כמסע על פני 9 מספרים: כיצד תתפתח מבחינה זוגית, רגשית, לימודים וכו' בכל גיל וגיל.

נושא 19- המשך ניתוח המפה הנומרולוגית מבחינת האותיות, התחנות, השנים האישיות, המחזורים השונים ומשמעותם. מחזורי שנת הלידה לעומת מחזור גיל הגורל המראה את שנות היעוד והמימוש הכי חזקים בחיים, ואת פסגת השאיפות!

נושא 20- תת תחנות, מחזורי ילדות, רבעונים, חודשים אישיים, השלמות


מחיר הקורס 2500 ש', אפשרי בתשלומים


אפשרות לחמישה נושאי המשך למתקדמים במחיר 625 ש שיכללו:

מפת השיאים והאתגרים ומספרי התקופה בגישה חדשנית ומיוחדת למציאת הגל העולה ויורד בחיים.. התאמה זוגית. מה כל אחד תורם לשני במערכת זוגית, ומתי זה מתנגש. המפה המשולבת של מערכת היחסים ביניהם ומה זה נותן. תרגול מפה על מתנדב זר מהתחלה עד הסוף.

 

  

הקורס מלווה בחומר בכתב של למעלה מ-100 דפים, מפות אישיות, הדגמות רבות ועבודת בית. משך כל נושא כ-3 וחצי שעות. הערה חשובה- הנושאים מוקלטים ונשלחים במייל.

 

 

 

 

 

קורס מקיף ומקצועי ללימוד קלפי הטארוט

מיועד גם למתמצאים ובוגרי קורסים אחרים

http://www.oryada.com/lama-tarot.htm

 

 

 
קורס שהוא עולם ומלואו:
משמעות סימבולית, עקרונות נומרולוגיים, הקשר לקבלה ולאותיות העבריות, פריסות אפקטיביות וייחודיות, כיצד לחבר ולהבין משמעותיות ועוד.
קורס מעשיר מידע וידע, וגם נותן להבין את דרכי הגורל, הבחירה וההשגחה.
 
פירוט המפגשים

 

נושא ראשון- מבוא היסטורי, הדגמות ומבנה מערכת הקלפים. ארבעת הטיפוסים השונים על פי היסודות: אדמה, מים אוויר ואש, וכיצד כל אחד מהם חי את החיים.

נושא שני- 12 המזלות האסטרולוגיים השונים, 12 טיפוסי האישיות על פיהם, והבחירות השונות על פי כל אחד מהם ומצבי החיים שכל מזל מייצג עפ"י קלפי חצר המלכות.

נושא שלישי- 12 המזלות וחלוקתם לאיכויות: היזומה היציב והמשתנה , וביטוים בטבע בפיזיקה, בפסיכולוגיה, במיתולוגיה, בהקשר לקלפי חצר המלכות, מלך, מלכה נסיך

נושא רביעי- מהות המספרים מ-1 ועד 4 כיוצרי השלמות ל-10 בהקשר לאדמה מים אוויר אש, והקשרם ל-16 הקלפים מ-1 עד 4.

נושא חמישי- המספרים מ-5 ועד 8 כ-4 תיקוני אגו ונושאים בחיים, ומשמעותם מבחינת הקלפים.

נושא שישי- בחירות ותוצאות בחיים על פי הקלפים המסכמים, 8 קלפי ה-9 וה- 10, וקלפי האבירים.

נושא שביעי- הצגת מודל 22 קלפי הארקנה הבכירה, הקשר לאותיות ולמזלות

נושא שמיני- ששת הקלפים הראשונים מהארקנה הבכירה, כששה טיפוסי נשמה: המנהיג, הכוהן, הכוהנת, הקוסם המיומן וכו'.

נושא תשיעי- שבעת הקלפים הבאים, כתיקוני אגו, בחירות בחיים, המאבקים נגד הגורל והבחירה החופשית, והקשר למודל התנ"כי של ששת ימי הבריאה והשבת.

נושא עשירי- הצגת תשע הקלפים המסכמים, כקלפי תוצאות, על פי חוקי הקרמה. הסיומים לעומת המיזוג.

נושא 11- כיצד הקלפים וצירופיהם נותנים מענה על בעיות יומיומיות מוגדרות ומה ניתן להבין מכך, לגבי הנושא בחיים- פריסות עצה ושאלה.

נושא 12- הקלפים, אתה והזולת כמערכת המגדירה יחסי אנוש בין בני זוג, הורים וילדים, מעביד עובד, וכו'.

נושא 13- דע את עצמך באמצעות הקלפים- פריסות היכרות.

נושא 14- חיזוי פוטנציאל עתידי, על פי רעיונות הקלפים וכיצד כל אדם, יכול לראות את אפשרויות הבחירה והיכולת לשנות.

נושא 15-  פריסות זוגיות וניתוח מערכות יחסים.

נושא 16- פריסות ספונטניות, לשנים רבות.

נושא 17 -  שדרוג של פרסיות שנלמדו.

נושא 18- נושא מסכם על הטארוט ככלי לשימוש אישי ולאחרים, כיצד לקבל מהם תובנות, וכיצד לנהל מפגש עם לקוח.

 

 

הערה- אלה הם נושאי  לימוד בלבד-  סדר הנושאים אינו מחייב!!

 

 

 

 

בנימה אישית

אני מאוד אוהבת את קלפי הטארוט, ושומרת להם חסד נעורים. פיתחתי מודל לימוד מאוד מיוחד, וקיבלתי מסרים מאוד מיוחדים מקלפי הריידר, מה שמעמיק את הלימוד והידע עימם! הוקרס הוא ברמה של להיות מקצועי! אין קיצורי דרך! זה קורס שיש לי בו 20 שנה ניסיון! אז לכל מי שחלם לדעת אי פעם טארוט, הנה זו ההזדמנות! הצטרפו גם אתם למעגל הלומדים!

www.oryada.com/rider.htm

קראו מאמר זה ותבינו את דברי

 

 

 

 

מחירים ותנאי תשלום

 

משך הסדנא הוא 18 מפגשים.

לפני תחילת הקורס יתקיים מפגש מבוא במחיר 70 ש' ש-50 יוחזרו לעושי הקורס.

 

המחיר הינו 2250 ש' בלבד כולל מע"מ!!

במידה ומפגש המבוא הוחמץ, ניתן לבוא למפגש הראשון מתוך 18 לניסיון ובתשלום של החלק היחסי!

אפשרי תשלומים נוחים!  משך כל מפגש כשלוש וחצי שעות.

מתקיים בימי חמישי באזור המרכז, ובחיפה בימי ראשון, או שני או שלישי.

 

  

תגובות תלמידים מהפייס בוק ובכלל

Edith Manor גילה היא מורה מדהימה, אנציקלופדיה מהלכת, הלימוד אצלה הוא מקצועי, חוויתי, עם המון חומר לימודי כתוב שניתן מכל הלב, לא להסס ,הקורסים שלה ברמה מאד גבוהה.קורס טארוט הוא קורס לחיים.

 

Lilach Fink מומלץ בחום! קורס מקיף, מעניין, קליל והכי חשוב כיף.

 

Liskovski 
אני למדתי אצל גילה טארות ועכשיו אני לומדת אצל גילה נומרולוגיה. גילה מורה מאוד מנוסה, מעבירה את החומר בצורה מאוד מענינת, ונותנת כלים איך ללמוד לזכור את החומר. אני ממליצה על לימודים אצל גילה בחום ושיהיה לכם בהצלחה.


 
Weitz 
גם אני לומדת אצלה וביחד עם רבקה ועוד אנשים נוספים - מומלץ

 

חנה:

שנים רבות חלמתי ללמוד טארוט ואף עשיתי מספר קורסים, אבל לא הרגשתי שאני מסוגלת ממש לפרוס. באתי לקורס של גילה עם המון ספקות, ומה אגיד לכם, ממש הופתעתי.

אומרים "מכל מלמדי השכלתי", ואני מרגישה שכאן עשיתי את זה בגדול.

איזה ידע, איזה גילויים, איזה כריזמה, וחבל על הזמן איזה פריסות פרקטיות למדתי. חשבתי שידעתי הרבה, אבל כעת אני מרגישה שאני יודעת המון, וגם רכשתי ניסיון. שמחה שהכרתי אותך, וממליצה בחום.

 

 

 

 

אסטרולוגיה קרמתית- אסטרולוגיה של הגורל

 

www.oryada.com/model-ast.htm

 

כאשר מתחילים אסטרולוגיה מתמכרים לזה!!! אוהבים את זה בטירוף!

פשוט אוהבים לשבת ולעשות מפות!

לראות עולם ומלואו דרך המפה! לראות כיצד המפה קורמת אור וגידים וממש מתייצבת לפנייך בצורה תלת-ממדית.

לראות את הגורל, את המאבקים בתוך האדם, את כל הדינאמיקה של הנושאים שהוא צריך ללמוד בחיים, ואז להפוך עימו לשותף למסע!

כאשר בן אדם בא לייעוץ אסטרולוגי ושומע על המפה שלו, כל החיים שלו יכולים להשתנות!

כי הוא ממש מתחיל להבין את כל החיים שלו ואת כל הגורל! ואז זה נורא מרגש!

 

כי את הופכת להיות חלק ממפתח החיים שלו!

את פותחת יחד עימו את הדלת!

 

בכלל להבין מפה זה להבין את עצמך ואת חייך, ואת גורלך ואת ספר היעוד שלך!

 

 

להלן ניתוח מפורט באסטרולוגיה קרמתית- אסטרולוגיה של הגורל

 

www.oryada.com/ast-goral.htm

 

 

מטרת הקורס להכיר את עצמנו, בני משפחתנו וילדינו, על מנת ליצור הבנה והכוונה אישיים. להבין מגמות עתידיות, ולמממש בצורה הטובה ביותר את הפוטנציאל המקצועי והרגשי שלנו. כמו כן יעסוק הקורס במושגי הגורל, תיקון, יעוד, זיהוי אירועים גורליים ועוד.

החלוקה ליסודות, מזלות מודגשים, פיזור הכוכבים, משמעות ההיבטים, הבתים והמזלות, השליטים ומזל האופק. הכוכבים האישיים כמייצגי האישיות והאגו. ראש וזנב דרקון כ"חץ הגורל" - התיקון הבסיסי של הנשמה ויעודה, חיזוי אירועים ותקופות גורליות. הצפוי לך במהלך חייך - תקופות ואירועים לפי מעברים וקידומי כוכבים ושיטת קידום הגיל כשחרור מקרמה. מחזורי שבתאי וירח מקודם, ו"שחרור קרמתי" של המפה. כוכבים בנסיגה, והמשמעות של יופיטר ומרס מבחינה קרמתית. כולל חומר בכתב, מפות אישיות, תירגול רב והדרכה באסטרולוגיה ממוחשבת. 

 

 

 

הקורס מחולק ל-4 חלקים

 

 

 

חלק ראשון- מהות המזלות, השמש הירח והאופק ומהות הבתים

 

נושא 1-     המפה הבסיסית ומושגי יסוד, הבתים, הכוכבים והמזלות.

נושא 2-     המשמעות הרוחנית של המזלות מבחינת הסמליות של היסודות- אדמה מים אוויר ואש, ומבחינת יוזמה יציב משתנה.

נושא 2-     הגדרת מזל השמש כמודעות האישית, ומזל הירח כמזל הילדות והשורשים. המשמעות במזלות ובבתים.

נושא 3-     אסטרולוגיה יהודית קבלית- המזלות על פי החודשים העבריים מתשרי ועד אלול ומהי משמעותם בהקשר לתורת האותיות, התנ"ך והקבלה.

נושא 4-     מזל האופק כביטוי הייצוגי שלנו וכילדות הקדומה.

נושא 5-     הבנת הילד עפ"י שילוב מזל האופק עם מזל הירח שהוא בית ההורים וכיצד זה משפיע על ההתבגרות וההתפתחות המודעת לפי מזל השמש.

נושא 6-     הגדרת הבתים באסטרולוגיה- כבתי האני, בתי העוצמה והבתים של ההתנהגות החברתית האוניברסלית.

נושא 7-     פירוט בתי עיצוב העצמיות: השייך לי- הטריטוריה האישית, התקשורת ובית ההורים, מבחינת המזלות שבהם.

נושא 8-     הגדרת בתי העוצמה, ולימוד בית 5- הפוטנציאל היצירתי והרומנטי, מבחינת כל מזל ומזל בו.

נושא 9-     הגדרת בית 6 הבריאות והמחויבות, מבחינת כל מזל ומזל שבו.

נושא 10-   הגדרת בית 7- בית הזוגיות ושיתוף הפעולה האינטימי, ומה משמעות 6 המזלות הראשונים בו מבחינת התנהגות.

נושא 11-   המשך בית 7, מבחינת  המזלות ממאזניים ועד דגים

נושא 12-   בית 8 והמאבקים וטרנספורמציה ובית 9 ובתי הנתינה האוניברסלית.

נושא 13-   הפוטנציאל החברתי, האידיאולוגי, הקרייריסטי והתת-הכרתי של האדם על פי הבתים האוניברסליים מבית 9 ועד 12.

 

 

 

חלק שני- מהות הכוכבים, ההיבטים, השליטים, הגורל בתחומי חיים שונים וחיזוי לפי תקופות חיים

 

נושא 14-   תורת הכוכבים על פי מודל עץ החיים בקבלה

נושא 15-   אורנוס ונפטון וביטוים במפה האסטרולוגית, כייחודיות לעומת התמזגות והמשמעות בבתים השונים

נושא 16-   מבוא לתורות ההיבטים- הזוויות שבין הכוכבים והקשרה לשילובים בין היסודות: אדמה, מים, אוויר אש.

נושא 17-   במה אנו זורמים- משמעות הזוויות ההרמוניות, דגש על 120 מעלות, ובמה אנו יצירתיים- זווית הרמונית 60 מעלות- מים עם אדמה, ואש עם אוויר

נושא 18-   התנגשויות בין כוכבים-  180 מעלות, ו-90 מעלות- אש עם מים ואדמה, ואוויר עם מים ואדמה

נושא 18-   החלק במפה של זוויות אתגריות- הבחירה החופשית.משמעות הצמידות וה-30 מעלות בין כוכבים.

נושא 19-   התנגשויות ומגמות נוגדות באישיות- זוויות של 150 מעלות.

נושא 20-   המשמעות של שליטי הבתים וכיצד משלבים ביניהם.

נושא 21-   עבודה עם שליטים ואינטגרציה של המפה- מה יקרה לך בכל תחום ותחום בחיים: הילדות, ולאיזה כיוונים תתפתח האישיות שלך בתחומי החיים השונים: בזוגיות, בעבודה, בחינוך הילדים, אתה לעומת בית ההורים, האני החברתי שלך וכו'.

נושא 22-   סיכום כל החומר עד כה. כיצד נגשים למפה הבסיסית, עושים סינתזה ומנתחים.

נושא 23-   הצגת שיטת נקודת הגיל, כ-12 תקופות חיים בחיי האדם והתיאור שלהם עד גיל 36.

נושא 24-   תיאור 6 תקופות החיים מגיל 36 ועד גיל 72 ומעבר.

נושא 25-   המזלות והקשרם לתקופות החיים השונות. (למשל: מה זה אומר שבגיל 30 אחווה אנרגיות של שור, ובגיל 40 אנרגיות של אריה או עקרב וכו'). דגש על הגילים העצירים של הילדות וההתבגרות.

נושא 26-   הכוכבים והקשרם לתקופות החיים השונות.

נושא 27-   ההיבטים והקשרם לתקופות החיים השונות.

נושא 28-   קידום נקודת הגיל- מה צפוי לי ומה הנושא שלי בכל גיל וגיל.

 

חלק שלישי- גורל ויעוד על פי ראש וזנב דרקון והטרנספורמציה וההישגים

 

נושא 29-   המשמעות של ראש וזנב דרקון- כציר הגורל במפה, והקשר לבתים השונים

נושא 30-   הקשר של ראש וזנב למזלות השונים, ולכוכבים

נושא 31-   מהו הגורל המוכתב מלמעלה על פי ראש וזנב, בית 12 ובית 1.

נושא 32-   הטרנספורמציה והמאבק במפה- מבוא לפלוטו. האדם כראי תקופת הולדתו- היסטוריה עולמית לעומת אישית- פלוטו במזלות.

נושא 33-   הבתים של פלוטו והזוויות בינו לכוכבים אחרים במפה.

נושא 34-   שבתאי כוכבים הקשיים, וגם האחריות והמחויבות במפה- הזוויות החיוביות.

נושא 35-   החיים כמחזור ירחי, שמשי ונפטוני ומשמעותם מבחינת שבתאי.

 

 

חלק רביעי- התפתחות האישיות על פי קידומים וחיזוי על פי מעברים

 

נושא 36-   שיטת הקידומים וכיצד האישיות שלנו משתנה מבחינת מודעות, תקשורת, אהבה והישגים.

נושא 37-   מבוא לכוכבים בנסיגה מבחינת מרקורי וונוס, וכיצד זה מעכב את ההתפתחות האישית.

נושא 38-   חיזוי וניתוח התפתחות האישיות על פי קידומי כוכבים.

נושא 39-   מבוא לתורת המעברים- מצב הכוכבים בשמיים כיום לעומת מפת הלידה.

נושא 40-   נסיגת הכוכבים במעבר וכיצד זה מהווה חשבון נפש ועיכובים, וחיזוי למספר שנים.

נושא 41-   מהלכי "יופיטר ומרס קרמתיים" כתקופות גורל והתמודדות.

נושא 42-   סיכום, אינטגרציה ומפה לדוגמא מההתחלה ועד הסוף!

 

 

 

הקורס מכיל בסביבות 60 מפגשים, בתשלום של 1500 ש' כל עשרה מפגשים

 

 

 

 

סדנא לטכניקות תיקשור עם גילה בויום 

 

"הולכים על תיקשור"

תיקשור כחוויה מעשית, יומיומית וברת השגה!

 סדנא לטכניקות של תיקשור בהנחיית גילה בויום

8 נושאים שונים בעשרה מפגשים

http://www.oryada.com/totikshur.htm

 

 

 

לגילה בויום, יכולת תיקשור נדירה. יכולת לראות שקוף ולהרגיש את האדם האחר. כמו כן יש לה יכולת יפה מאוד לכתיבה אינטואיטיבית, ולקבלת מסרים אישיים. הרבה מיכולת זו היא הצליחה להעביר לאחרים, שלטענתה, מצליחים אפילו יותר טוב ממנה.

 

 

 

בנושא הראשון  - נתרגל קליטת תחושות מאחרים, עד כדי יכולת של ראיית רנטגן.

  

בנושא השני- תיקשור באמצעות סמלים, קלפים ודימויים. נתרגל קליטת מסרים מסמלים המתקבלים בעת מצב של דמיון מודרך. כיצד לפרשם באמצעות תיקשור, וכמו כן עבודה עם סמלים וקלפים שונים כולל קלפי טארוט.

 

בנושא השלישי   נלמד כיצד להתחבר ולתקשר תמונות של אחרים.

 

בנושא הרביעי  נלמד מהו עולם האמת- מהם נשמות וכיצד להתחבר לתמונות של אלו שאינם עוד ולקבל מהם מסרים.   נבין את הקשר עם עולם האמת. בראש וראשונה נבין, אם מי אנו בכלל יוצרים קשר.

www.oryada.com/soul-cont.htm

 

בנושא החמישי נחווה את הכתיבה האינטואיטיבית שתיתן לנו מסרים בלתי רגילים על עצמנו וכן תגביר בנו את יכולת הכתיבה וגם תעזור לנו לקבל תובנות על עצמנו ואחרים. מפגש זה יכלול שיעורי בית, שמהם נלמד לאבחן מתי זה תיקשור ומתי זה לא.

 והנה לכם אחד המסרים היפים בכתיבה אינטואיטיבית:   אתם הולכים אל העתיד אבל הוא כבר זורם  אליכם מראש  

http://www.tapuz.co.il/blog/TrackBack.asp?EntryId=989842

 

הנושא השישי- מיועד לקשר "עם ישויות", בדעה מאוד מקורית.  תיקשור דרך התדר של הישויות, שאנו נותנים לו ממשות.  כלומר, הקשר עם ישויות בא מתוכנו, כאשר אנו מאצילים עליהם מכוח הנפש שלנו, וגם מהקוסמוס כאשר אנו משמשים כמעין מקלט רדיו לתדירויות שבקוסמוס.... בערב נתחבר לתמונות של ישויות, שצוירו על ידיד אנשים רוחניים ונעביר דרכם מסרים. התוצאות תמיד מדהימות. מפגש זה יכלול שיעורי בית.

 

 הנושא השביעי יוקדש   לאני העליון כישות העליונה שבנו, וכיצד ליצור תיקשור באמצעותו  על עצמנו, אחרים, ליצור הכרה קולקטיבית ולקבל ידע ותובנות.  משמעות ההכרה הקולקטיבית ויצירת הצ'קרה השמינית. 

  ראו סרט מדהים של תיקשור קבוצתי  מפסטיבל אדמה 2008 הובאו מסרים קבוצתיים בלתי רגילים על  אהבה קרמתית ויעוד.  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2529772

 

במפגש המסכם נערוך תיקשור באמצעות האני עליון לקבלת מידע על אנשים אחרים. למפגש זה יוזמנו אנשים זרים.

 

המחיר 1500 ש' לעשרה מפגשים

 

 

 

 

גילה בויום, הינה בוגרת הפקולטה למדעי המחשב בטכניון ולשעבר עובדת רפא"ל. מזה יותר מ-30 שנה ומזה שנת 1985 עומדת בראש המרכז לפיתוח המודעות, אשר למעשה התחיל את פעילות המיסטיקה בארץ! כאשר המרכז קיים מאות הרצאות, סדנאות וקורסים.

עיסוקיה העיקריים הינם בהנחיית קורסים לקלפי טארוט, מטוטלת, חיזוי בקלפים צועניים, נומרולוגיה של הגורל ואסטרולוגיה, וכמו כן תיקשור וחיזוי בקריסטלים.

נותנת יעוץ אישי מיסטי במחירים נוחים: www.lemad.info/yeutz.html, ולאחרונה היא גם מהמובילים בייעוץ טלפוני מיסטי: www.oryada.com/phone.htm

 

מנהלת אתרים:

של מאמרים ומידע רב:  www.oryada.com 

אתר של לימודים www.lemad.info 

וגם אתר אישי בשם:    www.gila.name

ידועה גם בערבי התיקשור שלי בהם היא מתקשרת עם חיים קודמים, נשמות מעבר וידע רב בנושאים רוחניים שונים: אנרגיות מסתוריות, תרבויות עתיקות, הקשר לחוצנים, סוד האותיות והשפה העברית ועוד.

מאז שנת 2012 עוסקת גם בפרויקט מאוד מיוחד של תיקשור עם הרבי מלובביץ בעזרת הרב אליהו גבאי, ובמסגרת זו נכתבו מאמרים רבים, נוצרו סרטונים ומצגות, ואנשים קיבלו מסרים משני חיים במפגשים פומביים.

http://www.oryada.com/habad.htm

 

מזה שנת 1998 מנהלת את פורום מיסטיקה ואסטרולוגיה בוואלה:

 

 

ערכה למעלה מ-160 סרטים בהם צפו מאות אלפי אנשים:

http://flix.tapuz.co.il/user/gila

וגם: https://www.youtube.com/channel/UCCVfRdQpTOh4Vlg_wcCGkKw

 

חפשו את גילה בויום בפייס-בוק

 

https://www.facebook.com/gila.buyum

 

במייל:

gila@oryada.com

 

טלפונית:

050-5625759

 

הקורסים מתקיימים בחיפה ובאיזור המרכז

צרו קשר בהקדם